Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
+ (123) 1800-453-1546
info@example.com

Related Posts

Title Image

Aktualności

Home  /  Aktualności
  • Wszystkie
  • Aktualności
  • Blog
  • Promocje

Pielęgnacja skóry zimą.

Nasza skóra zimą wymaga szczególnej dbałości. Mróz, niskie temperatury, ogrzewane, a przez to wysuszone powietrze w pomieszczeniach, w których przebywamy na co dzień, powodują, że staje się ona niedostatecznie nawilżona, matowa, szara i ściągnięta. Pojawiają się liczne podrażnienia, ubytki w barierze ochronnej skóry, a na jej powierzchni – dodatkowe konsekwencje spierzchnięcia w postaci łusek lub powracający rumień. Mroźne powietrze może wyrządzić więcej krzywd niż nam się wydaje…Podczas mrozów skóra traci ponad dwa razy więcej wody niż latem! Poznaj 5 zasad prawidłowej pielęgnacji skóry zimą.

Problematyczna skóra szyi i dekoltu.

Wyjątkowa delikatność tych partii zwykle przysparza wiele kłopotów w kwestii doboru odpowiedniej pielęgnacji domowej. Jest przewlekle eksponowana na działanie światła (i nie chodzi tu tylko o letnią opaleniznę), cieńsza, mniej elastyczna, ma słabo wykształconą tkankę podskórną więc przede wszystkim powinniśmy zadbać o to żeby między skórą twarzy, a szyi i dekoltu nie powstało charakterystyczne odcięcie.

Marzec – miesiącem Kobiet w Klinice Urody MediKos!

Umawiając się w marcu na zabieg wraz z drugą Kobietą – koleżanką, mamą, siostrą czy córką, obie otrzymacie voucher na następny zabieg, który uprawnia do 20% rabatu od aktualnych cen terapii kosmetologicznych.

Jak prawidłowo pielęgnować skórę okolicy oczu?

Jak delikatna i wymagająca właściwej opieki jest okolica oka tak niezwykle ważna powinna być prawidłowa jej pielęgnacja. Przede wszystkim polega ona na zapobieganiu powstawania pierwszych oznak starzenia w postaci zmarszczek, a później ich wygładzeniu, jak również utrzymaniu odpowiedniego stopnia nawilżenia, zachowaniu właściwej elastyczności, jędrności i sprężystości skóry.

Bezpieczny zabieg elektroepilacji

Elektroepilacja to jedyna metoda trwałej epilacji, która w przeciwieństwie do powszechnych zabiegów depilacji laserowej (należy pamiętać, że depilacja laserowa wyłącznie czasowo redukuje niechciane włosy), wykorzystując impuls elektryczny prądu, całkowicie usuwa włosy, niezależnie od stopnia jego zabarwienia (włos: siwy, blond, rudy, ciemny), jego siły (meszek włosowy także) i fototypu skóry Klienta.

Stymulator tkankowy czy wypełniacz – co wybrać?

Wykorzystajmy właściwości i siłę działania preparatów w zabiegach medycyny estetycznej, poprzez zastosowanie stymulatorów tkankowych i odświeżmy ją od podstaw. Przywróćmy odpowiednie nawilżenie, doskonałą elastyczność i gęstość. Pobudźmy procesy naprawcze, regeneracji i działajmy w pełni z widocznymi oznakami starzenia.

Peeling kwasowy latem – czy to bezpieczny zabieg?

Warto wiedzieć, że także w kwestii peelingów kwasowych bardzo dużo uległo zmianie. Powstały te, które całkowicie bezpiecznie i bez ryzyka na nasilone reakcje i zaczerwienienia skóry, możemy wykorzystać w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych nawet wtedy, kiedy promienie słoneczne operują zdecydowanie bardziej intensywnie.

Zamykanie naczynek i usuwanie rubinków – elektrokoagulacja czy laser?

Na początek warto przytoczyć kilka informacji o tym, czym są popękane/rozszerzone naczynka i rubinki, zanim przejdziemy do najskuteczniejszych metod ich usuwania. Teleangiektazje lub zwane inaczej – pajączki naczyniowe

Pielęgnacja ciała w gabinecie po zimie

Po długiej i mroźnej zimie, spragnieni słońca eksponujemy nasze twarze i ciała od momentu, kiedy tylko promienie nabierają siły, a temperatura powietrza staje się dla nas zdecydowanie przyjemniejsza w odczuciach.

Peptydy w kosmetologii skóry twarzy i ciała: o co tyle zamieszania?

Po długiej i mroźnej zimie, spragnieni słońca eksponujemy nasze twarze i ciała od momentu, kiedy tylko promienie nabierają siły, a temperatura powietrza staje się dla nas zdecydowanie przyjemniejsza w odczuciach.