Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
+ (123) 1800-453-1546
info@example.com

Related Posts

Title Image

Dla mężczyzn

Home  /  Dla mężczyzn

Zabiegi dla
mężczyzn

Specjalistyczne linie zabiegowe i pielęgnacyjne dostosowane do potrzeb i uwzględniające wszystkie wymagania męskiej skóry twarzy i ciała.

Medycyna estetyczna:

Współczesna medycyna estetyczna dedykowana mężczyznom to już nie tylko utrzymywanie młodego wyglądu, ale także pomoc w rozwiązaniu problemów często wstydliwych: jak nadmierna potliwość czy znaczna utrata włosów (łysienie). Bez obaw i uprzedzeń – warto zarezerwować termin na konsultację u lekarza Kliniki Urody MediKos, a igła nie będzie już taka straszna 😉

Kosmetologia

Męska skóra wyraźnie charakteryzuje się większą grubścią w stosunku do kobiecej. Jest bardziej podatna na występowanie trądziku i blizn nim wywołanych. Dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór składników aktywnych, które odpowiedzą na potrzeby cery mężczyzn. Zarezerwuj spotkanie konsultacyjne z ekspertem urody Kliniki Urody MediKos i dowiedz się jak właściwie pielęgnować skórę. Skutecznie przeciwdziałaj zaczerwienieniom i podrażnieniom, a także objawom starzenia.

Zabiegi specjalistyczne:

Kłopotliwe niedoskonałości skóry, popękane naczynka czy nadmierne owłosienie to problem, z którym łatwo sobie poradzisz w Klinice Urody MediKos. Bogata oferta specjalistycznych zabiegów pomoże Ci w łatwy, bezpieczny i bezbolesny sposób uporać się z nie jednym problem, dzięki czemu zyskasz pewność siebie i atrakcyjny wygląd.