Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
+ (123) 1800-453-1546
info@example.com

Related Posts

Intensywnie redukujący zmiany trądzikowe – pHenomen (phull) A.C.N.E. – zabieg usuwający trądzik

Intensywnie redukujący zmiany trądzikowe – pHenomen (phull) A.C.N.E. – czysta skóra

Jedna z terapii hiszpańskiej marki pHformula – dermatologicznego resurfacingu skóry trądzikowej – której celem jest przede wszystkim leczenie w przypadku wystąpienia każdego rodzaju trądziku i zmian będących jego konsekwencją, poprzez całokształt przemian zachodzących w powierzchownych i głębokich warstwach skóry oraz walki z jej niedoskonałościami, dzięki pobudzeniu odnowy komórkowej, a także stymulacji procesów naprawczych i regeneracyjnych. W odróżnieniu od tradycyjnych peelingów medycznych proponowanych przez gabinety kosmetyczne, zabiegi te nie działają jedynie w kierunku złuszczania, ale redukują wybrane problemy od wewnątrz (nie tylko na poziomie naskórka jak tradycyjne zabiegi kwasowe, ale także w skórze właściwej!) czyli wpływają na przydatki skóry, remodelują ją i odbudowują strukturę skóry właściwej, przywracając jej naturalne funkcje do stanu równowagi. W przeciwieństwie do rezultatów jakie osiąga się stosując popularne zabiegi kosmetyczne na trądzik, zabieg pHenomen (phull) A.C.N.E. złuszcza martwy naskórek, ale przede wszystkim reguluje całą gospodarkę wodną i tłuszczową, dzięki czemu wpływa na nadmierne wydzielanie sebum cery trądzikowej, rozszerzone pory, redukuje bądź całkowicie eliminuje blizny potrądzikowe i poprawia ogólną kondycję skóry wraz z jej odpowiednim nawilżeniem. Efekty terapii dermatologicznym resurfacingiem skierowanej na trądzik i zmiany będące jego konsekwencją, osiąga się za pomocą odpowiednio dobranych preparatów, na bazie mieszanin kwasów z różnych grup chemicznych i innowacyjnych składników aktywnych podanych na kilku poziomach intensywności, ale w przeciwieństwie do wymagających terapii laserowych (np. laser frakcyjny) – bezpiecznie i bez intensywnego uszkadzania skóry trądzikowej. Zabieg bezbolesny i komfortowy w odczuciach dla Pacjenta.

Zabiegi pHenomen (phull) A.C.N.E. – zabiegi na trądzik – zmuszają cerę trądzikową i jej komórki do możliwie jak najszybszej i najbardziej efektywnej regeneracji zarówno na powierzchni skóry jak i w głębi. W przeciwieństwie do tradycyjnych metod jakie stanowią peelingi chemiczne, gwarantują zmaksymalizowane i kontrolowane dostarczanie do wnętrza skóry z problemem trądziku każdej postaci, substancji czynnych bez żadnych negatywnych skutków ubocznych często występujących przy konwencjonalnych peelingach. Pozwalają osiągnąć spektakularne rezultaty terapii w przypadku skóry tłustej i trądzikowej zarówno w okresie dojrzewania jak i u osób dorosłych, poprawiając jej kondycję i redukując ewentualne konsekwencje zmian ropnych i o podłożu łojotokowym. Wzbogacone dodatkowo o 20% kwas L – askorbinowy – czystą i trwałą witaminę C wzmacniają naczynka, działają antyoksydacyjnie i rozświetlająco. Bogate i doskonałe technologicznie kompleksy kwasowe (kwas: migdałowy, pirogronowy, azeloglicyna, salicylowy) w połączeniu z retinolem i dużą ilością kwasu hialuronowego gwarantują możliwość idealnego dobrania siły zabiegu do potrzeb skóry Pacjenta i uzyskanie najlepszych efektów sesji gabinetowych, jakie może zaoferować salon kosmetyczny.

 

Terapia pHenomen (phull) A.C.N.E. dla skóry trądzikowej z wykorzystaniem dodatkowego oczyszczania manualnego, mikrodermabrazji lub w przypadku braku tolerancji na złuszczanie mechaniczne lub możliwości jego wykonania (liczne stany zapalne, głębokie nacieki, torbiele ropne) – chemii – abrazji (specjalistycznego preparatu o działaniu złuszczającym i silnie stymulującym do odnowy komórkowej) celem zapewnienia wzmocnienia efektów dermatologicznego resurfacingu skóry w zabiegach kosmetycznych.

W zależności od potrzeb i kondycji skóry Pacjenta leczenie trądziku poprzez wykorzystanie zabiegu pHenomen (phull) A.C.N.E. często największe efekty przynosi jeśli wykonywany jest w połączeniu z oczyszczaniem manualnym, mezoterapią mikroigłową lub mikromasażem (ultradźwięki), tworząc w ten sposób specjalistyczny i spersonalizowany program terapeutyczny skóry.

Cena: od 390zł – w przypadkach złożonych – zmianach trądzikowych trudnych w leczeniu – i zastosowaniu dodatkowych preparatów lub technologii łączącej różne formy terapii (np. oczyszczanie manualne, mezoterapia mikroigłowa, ultradźwięki – mikromasaż) koszt zabiegu ustalany jest indywidualnie.

 • idealny w terapii na trądzik pospolity w wieku młodym (Acne Vulgaris) i w wieku dojrzałym (Acne Tarda, „trądzik dorosłych”),
 • zmiany skórne – trądzikowe o różnej etiologii i stopniu nasilenia objawów trądziku zarówno skóry twarzy jak i ciała (najczęściej występuje na plecach czy klatce piersiowej): skłonność do nadmiaru sebum ,
 • skóra mieszana, tłusta i łojotokowa,
 • skóra zanieczyszczona i/lub skłonna do zanieczyszczeń i zmian zapalnych,
 • powikłania potrądzikowe: blizny i przebarwienia pozapalne.

W przypadku połączenia z mezoterapią mikroigłową – rekomendowany dla skór odpornych i przyzwyczajonych do intensywnych terapii gabinetowych na trądzik (peelingi chemiczne, zabiegi laserowe).

Zabieg pHenomen (phull) A.C.N.E. na trądzik poprzedzony konsultacją z ekspertem kosmetologii twarzy i ciała, który decyduje o kwalifikacji – szczególnie, gdy zdiagnozowano trądzik ropowiczy lub trądzik skupiony. Nie wymaga specjalnego przygotowania w domu.

Doskonała kombinacja najnowszych technologicznie i najbardziej skutecznych rozwiązań w walce z niedoskonałościami skóry – złożonych roztworów substancji aktywnych, w tym: kwas, pirogronowy, kwas migdałowy, kwas azelainowy (azeliglicyna), kwas salicylowy z retinolem, dużą ilością kwasu hialuronowego i 20% kwasem L – askorbinowym – czystą i trwałą witaminą C – dzięki którym możliwe jest osiągnięcie długotrwałego działania terapeutycznego skóry skłonnej do zmian trądzikowych i samego trądziku, a także cery tłustej lub łojotokowej. Zabiegi kosmetyczne na trądzik z zastosowaniem dermatologicznego resurfacingu – pHenomen (phull) A.C.N.E. – w przeciwieństwie do tradycyjnych metod jakie stanowią popularne peelingi chemiczne, dogłębnie oczyszczają skórę i dają trwałe efekty w terapii rozszerzonych porów, znaczącej ilości zaskórników i grudek, przebarwień pozapalnych, blizn oraz redukcji i przeciwdziałaniu powstawania stanów zapalnych.

Leczenie trądziku poprzez wykorzystanie metody mezoterapii mikroigłowej na skórę trądzikową np. w redukcji blizn potrądzikowych w zabiegu w towarzystwie składników aktywnych mocno stężonych może spowodować delikatne podrażnienie skóry zaraz po sesji gabinetowej, które w krótkim czasie ustępuje.

 • odblokowanie i oczyszczenie przydatków skóry, w tym tej skłonnej do trądziku (mieszki włosowe i kanały gruczołów łojowych),
 • zwężenie porów,
 • regeneracja skóry “od środka” – pobudzenie syntezy/produkcję kolagenu i elastyny,
 • normalizacja wydzielania sebum i ograniczenie przetłuszczania się/błyszczenia skóry,
 • działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne,
 • redukcja blizn i przebarwień pozapalnych wywołanych przez trądzik,
 • odświeżenie, nawilżenie i nadanie skórze blasku.

Ekspert kosmetologii twarzy i ciała przygotowuje indywidualnie opracowany program zabiegowy rekomendując właściwą ilość poszczególnych sesji gabinetowych na cerę trądzikową, a w tym także manualne oczyszczenie skóry (jeśli wymagane), w połączeniu z odpowiednią pielęgnacją domową zapewniając w ten sposób wysokie standardy w zakresie ostatecznych rezultatów całej terapii oraz zaspokojenia najbardziej wymagających potrzeb skóry Klienta.

 • w przypadku zastosowania mezoterapii mikroigłowej na trądzik i zmiany będące jego konsekwencją, zabieg wymaga krótkiego okresu rekonwalescencji. Zaleca się:
 • stosowanie rekomendowanych przez eksperta kosmetologii twarzy i ciała, produktów do pielęgnacji domowej,
 • nie korzystać z basenu, sauny, solarium (cera trądzikowa nie powinna być eksponowana na promieniowanie UV bez względu jaka terapia i leczenie zostało zastosowane), siłowni – pierwszej dobie po zabiegu,
 • unikać kontaktu ze zwierzętami i małymi dziećmi,
 • nie wykonywać makijażu zaraz po zabiegu.
 • ciąża i okres karmienia piersią – laktacja,
 • alergia na składniki użyte w zabiegu,
 • cukrzyca (względnie),
 • miejscowe stany zapalne (infekcje bakteryjne i wirusowe),
 • trądzik różowaty,
 • przyjmowanie w ciągu kilku ostatnich dób leków przeciwzakrzepowych, niesterydowych leków przeciwzapalnych (np. Aspiryna, Acard),
 • choroby krwi (anemia, małopłytkowość),
 • skłonność do bliznowacenia,
 • opryszczka w stanie aktywnym,
 • terapia p/nowotworowa i aktywne choroby nowotworowe – min. 2 lata po skończonej terapii można przystąpić do leczenia trądziku zabiegiem pHenomen (phull) A.C.N.E. ,
 • choroby autoimmunologiczne (choroby w autoagresji) – choroba Gravesa Basadova, zapalenie tarczycy typu Hashimoto (nieleczone), stwardnienie rozsiane, nużliwość mięśni, reumatoidalne zapalenie stawów, twardzina, zespół Sjogrena, zespół przewlekłego zmęczenia, gościec mięśniowo – ścięgnisty,
 • epilepsja,
 • spożywanie alkoholu przed zabiegiem,
 • depresja (nieleczona),
 • skóra bardzo naczyniowa – kwalifikuje ekspert kosmetologii.

Masz pytanie?

Zapraszamy do kontaktu z nami