Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
+ (123) 1800-453-1546
info@example.com

Related Posts

Depilacja woskiem

Depilacja woskiem Gdynia – gładka skóra to podstawa

Depilacja Gdynia to usuwanie zbędnego owłosienia naturalnym (naturalne składniki), ciepłym woskiem – metodą paskową (wosk miękki, kosmetolog do jego usunięcia korzysta z fizelinowych plastrów) lub bezpaskową (wosk twardy, nie przykleja się do skóry, a jedynie do włosów!) w sposób całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny dla Pacjenta. Eliminuje uczucie dyskomfortu podczas przebiegu zabiegu. Nawet w przypadku depilacji miejsc intymnych, górnej wargi czy pach skóra nie ulega podrażnieniu i nie pozostaje zaczerwieniona. W przeciwieństwie do często wykonywanej depilacji laserowej jest delikatna i niemal bezbolesna, dlatego rekomendowana również dla skóry szczególnie wrażliwej oraz na takie partie jak: górna warga (wąsik), baczki, policzki, pachy czy okolic bikini. Bielactwo nie należy tutaj do przeciwwskazań. Usuwa niechciane włoski z mieszków włosowych wraz z cebulką, dlatego jest zdecydowanie bardziej praktyczna w porównaniu do golenia tradycyjną maszynką. Doskonale sprawdza się także w przypadku, gdy usuwanie owłosienia powszechnymi, nie rzadko „domowymi” metodami jest bardziej czasochłonne i dotyczy większych obszarów jak: nóg, klatki piersiowej lub pleców. Depilacja woskiem gwarantuje, że nadmierne owłosienie zostanie całkowicie usunięte już przy pierwszym zabiegu, dlatego w porównaniu z metodą depilacji laserowej, określana jest często jako zabieg skuteczny i szybki, szczególnie polecany przede wszystkim dla tych Pacjentów (kobiet i mężczyzn), którzy pragną się pozbyć owłosienia na okres 3 – 4 tygodni. Idealna na każdy rodzaj włosa (meszek włosowy, włos cienki/gruby) i bezpieczna dla skóry o każdej porze roku. Doskonała nawet w przypadku, gdzie depilacja laserowa jest niemożliwa do zastosowania, a niechciane owłosienie dotyczy nosa lub uszu!

Cena: od 25zł

 • niechciane owłosienie lub nadmierne owłosienie dowolnej partii twarzy (górna warga/wąsik, baczki, broda, policzki) lub ciała (szyja, dekoltu, klatka piersiowa, ręce, nogi, pośladki, plecy) zarówno kobiet jak i mężczyzn – bez względu na wiek Pacjenta oraz zabarwienie włosa (często dotyczy nawet jasnego meszka włosowego, którego Pacjent z uwagi na względy estetyczne pragnie usunąć, a nie jest w stanie wykorzystując laserowe usuwanie owłosienia),
 • owłosienie nosa i uszu.

Konsultacją z ekspertem kosmetologii (w dniu wykonania zabiegu), który decyduje o kwalifikacji zawsze poprzedza zarówno zabieg depilacji woskiem jak i depilacji laserowej. Aby był wykonany bezpiecznie, wymaga przygotowania miejsca, którego miałby dotyczyć – z reguły włoski powinny mieć długość min.3 – 5mm. W dniu zabiegu depilacji woskiem nie zaleca się kąpania w gorącej wodzie, korzystania z sauny, a przed wizytą w gabinecie nie należy stosować kremów, balsamów, oliwek czy dezodorantów w miejscu, w którym będzie wykonywany. Na 3 dni przed woskowaniem ekspert kosmetologii rekomenduje także Pacjentowi wykonać peeling okolicy, w której pozbywamy się włosków.

Depilacja Gdynia zawsze poprzedzona jest odtłuszczeniem i zdezynfekowaniem miejsca poddawanego woskowaniu. W zależności od metody rozłożony zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa, ciepły wosk usuwa się energicznym ruchem (w kierunku przeciwległym do wzrostu) przy pomocy plastrów fizelinowych (głównie: nogi, ręce, klatka piersiowa, brzuch) bądź w przypadku wosku twardego – zastygnięty wosk wraz z przylegającymi włoskami. Zabieg kończą wmasowane odpowiednie do skóry – kosmetyki wyciszające i opóźniające odrost przyszłych włosków.

 • szybkie i komfortowe w odczuciach dla Pacjenta usunięcie niechcianego owłosienia na okres: 3 – 4 tygodni,
 • idealna w przypadku „walki” z owłosieniem zarówno dużych jak i tych najmniejszych partii (często dotyczy tych miejsc, w których depilacja laserowa nie może zostać użyta),
 • zmniejszenie skłonności do stanów zapalnych i wrastania włosków,
 • regularnie wykonywana w dłuższej perspektywie czasu – cieńsze i słabsze owłosienie poddawane zabiegom depilacji.

Ekspert kosmetologii twarzy i ciała przygotowuje indywidualnie opracowany program depilacji rekomendując właściwą częstotliwość wykonywanych poszczególnych sesji gabinetowych, w połączeniu z odpowiednią pielęgnacją domową zapewniając w ten sposób wysokie standardy w zakresie ostatecznych rezultatów całej terapii oraz zaspokojenia najbardziej wymagających potrzeb skóry Pacjenta.

W przeciwieństwie do zabiegów depilacji laserowej, zabiegi z użyciem wosku umożliwiają wykonanie terapii gabinetowej o każdej porze roku.

Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji. Zaleca się stosowanie rekomendowanych przez eksperta kosmetologii twarzy i ciała, produktów do pielęgnacji domowej, a w szczególności: kremów z filtrem SPF 30, a także wykonania peelingu trzeciego lub czwartego dnia po wizycie w gabinecie. W ciągu 24h po zabiegu sugeruje również się brak wzmożonej aktywności fizycznej (w tym fitness, siłownia, basen, jacuzzi, sauna), a także nienakładanie makijażu w miejscu depilowanym. W ciągu 48h po zabiegu: nie stosowania dezodorantów/antyperspirantów (wszelkich blokerów wydzielania potu) na pachy po woskowaniu. Zabieg redukcji zbędnego owłosienia: depilacja laserowa lub trwałego ich usunięcia: elektroepilacja – mogą być wykonane po 3-4 tygodniach od woskowania.

 • nowotwór,
 • zakażenia bakteryjne i wirusowe/wszelkie infekcje miejsca poddawanego zabiegowi,
 • skóra bezpośrednio po opalaniu,
 • skóra mocno podrażniona, rany na skórze, aktywna opryszczka w miejscu poddawanym zabiegowi,
 • słaba krzepliwość krwi,
 • żylaki, zapalenie/ zakrzepica żył,
 • skóra po świeżo odbytej sesji złuszczania, stosowanie antybiotyków w postaci maści, retinolu, retinoidów i innych kuracji wywołujących nadreaktywność,
 • alergia na składniki aktywne użyte w zabiegu.

Masz pytanie?

Zapraszamy do kontaktu z nami