Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
+ (123) 1800-453-1546
info@example.com

Related Posts

Depilacja

Depilacja – gładka skóra to podstawa

Depilacja usuwa zbędne owłosienie skóry twarzy lub ciała naturalnym (naturalne składniki), ciepłym woskiem – metodą paskową (wosk miękki, usuwany fizelinowymi paskami) lub bezpaskową (wosk twardy, nie przykleja się do skóry, a jedynie do włosów!) w sposób całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny dla Klienta. Delikatna i niemal bezbolesna, dlatego rekomendowana również dla skóry szczególnie wrażliwej oraz na takie partie jak: górna warga, baczki, policzki, pachy czy bikini. Usuwa owłosienie wraz z cebulką, dlatego jest zdecydowanie bardziej praktyczna w porównaniu z goleniem tradycyjną maszynką. Skuteczna i szybka dla wszystkich tych, którzy pragną się pozbyć owłosienia na okres 3 – 4 tygodni. Idealna na każdy rodzaj włosa (meszek włosowy, włos cienki/gruby) i bezpieczna dla skóry o każdej porze roku. Doskonała nawet w przypadku owłosienia nosa czy uszu!

Cena: od 20zł

 • owłosienie dowolnej partii twarzy lub ciała zarówno kobiet jak i mężczyzn – bez względu na wiek,
 • owłosienie nosa i uszu.

Zabieg poprzedzony konsultacją z ekspertem kosmetologii twarzy i ciała (w dniu wykonania zabiegu), który decyduje o kwalifikacji. Wymaga przygotowania miejsca, które miałoby być poddane zabiegowi – owłosienie powinno mieć długość min.3 – 5mm w zależności od partii. W dniu depilacji nie zaleca się kąpania w gorącej wodzie, a przed wizytą nie należy stosować kremów, balsamów ani oliwek w miejscu, w którym będzie wykonywany zabieg. Na 3 dni przed woskowaniem rekomenduje się także wykonanie peelingu okolicy poddawanej depilacji.

Depilację każdej partii twarzy lub ciała zawsze poprzedza odtłuszczenie i zdezynfekowanie miejsca poddawanego woskowaniu. W zależności od metody rozłożony zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa, ciepły wosk usuwa się energicznym ruchem (w kierunku przeciwległym do wzrostu) przy pomocy pasków fizelinowych (głównie: nogi, ręce, klatka piersiowa, brzuch) bądź w przypadku wosku twardego – zastygnięty wosk wraz z przylegającymi włoskami. Zabieg kończy wmasowanie produktu wyciszającego skórę i opóźniającego odrost przyszłych włosków.

 • szybkie i prawie bezbolesne usunięcie owłosienia na okres: 3 – 4 tygodni z dowolnej partii twarzy bądź ciała,
 • idealna w przypadku owłosienia zarówno dużych jak i tych najmniejszych partii twarzy lub ciała,
 • zmniejszenie skłonności do stanów zapalnych i wrastana włosków,
 • regularnie wykonywana w dłuższej perspektywie czasu – cieńsze i słabsze owłosienie poddawane zabiegom depilacji.

Ekspert kosmetologii twarzy i ciała przygotowuje indywidualnie opracowany program depilacji rekomendując właściwą częstotliwość wykonywanych poszczególnych sesji gabinetowych, w połączeniu z odpowiednią pielęgnacją domową zapewniając w ten sposób wysokie standardy w zakresie ostatecznych rezultatów całej terapii oraz zaspokojenia najbardziej wymagających potrzeb skóry Klienta.

Istnieje możliwość wykonania terapii gabinetowej o każdej porze roku.

Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji. Zaleca się stosowanie rekomendowanych przez eksperta kosmetologii twarzy i ciała, produktów do pielęgnacji domowej, a w szczególności: z filtrem SPF 30, a także wykonania peelingu trzeciego lub czwartego dnia po wizycie w gabinecie. W ciągu 24h po zabiegu rekomenduje się brak wzmożonej aktywności fizycznej (w tym fitness, siłownia, basen, jacuzzi, sauna), a także nienakładanie makijażu w miejscu depilowanym. W ciągu 48h po zabiegu: nie stosowania antyperspirantów (wszelkich blokerów wydzielania potu) na pachy po woskowaniu.

 • nowotwór,
 • zakażenia bakteryjne i wirusowe/wszelkie infekcje miejsca poddawanego zabiegowi,
 • skóra bezpośrednio po opalaniu,
 • skóra mocno podrażniona, rany na skórze, aktywna opryszczka w miejscu poddawanym zabiegowi,
 • słaba krzepliwość krwi,
 • żylaki, zapalenie/ zakrzepica żył,
 • skóra po świeżo odbytej sesji złuszczania, stosowanie antybiotyków w postaci maści, retinolu, retinoidów i innych kuracji wywołujących nadreaktywność,
 • alergia na składniki aktywne użyte w zabiegu.

Masz pytanie?

Zapraszamy do kontaktu z nami