
Wypełniacze – kwas hialuronowy
Wypełniacze – kwas hialuronowy – Twoja skóra go pokocha
Wszechstronny w zastosowaniu w terapii przeciwstarzeniowej Anti – Aging w zabiegach twarzy, szyi, dekoltu czy dłoni, ale także modelowaniu ust i policzków, niechirurgicznej korekty nosa czy popularnej wolumetrii. Najczęściej stosowany w medycynie estetycznej z wypełniaczy, ponieważ łączy w sobie wysoką jakość, szybki rezultat, stuprocentowe bezpieczeństwo i naturalność efektu końcowego. Unikatowa kombinacja najnowszej generacji kwasu hialuronowego daje możliwość kompleksowej terapii zarówno w zakresie jakości skóry (odpowiednie nawilżenie, jędrność i elastyczność), przywracania utraconej objętości , natychmiastowego wypełniania zmarszczek jak i modelowania okolicy nosa i ust czy poprawy konturu twarzy. Powszechnie nazywany „eliksirem młodości” jest substancją, która naturalnie występuje w organizmie człowieka, ale wraz z wiekiem jego zawartość powoli się zmniejsza, wskutek czego dochodzi do degeneracji tkanek, w których się znajduje. Skóra staje się wówczas sucha, wiotka, pojawiają się pierwsze zmarszczki, a policzki i usta tracą swoją jędrność i objętość. Mimo, że należy do wypełniaczy czasowych, tzn. ulega całkowitemu wchłonięciu zazwyczaj w okresie: 6 – 12 miesięcy (w zależności od indywidualnych predyspozycji skóry Pacjenta) i tak efektem końcowym jest zdecydowanie lepszy wygląd i kondycja skóry, w miejscach gdzie został zastosowany.
Cena: od 800zł
- rewitalizacja skóry i przywrócenie jej prawidłowego nawilżenia,
- poprawa elastyczności skóry,
- skóra dojrzała z mocno zarysowanymi oznakami zachodzącego procesu starzenia,
- konkretne zmarszczki i bruzdy niezbędne do wypełnienia, np. dolina łez, bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki na czole, zmarszczki wokół oczu,
- korekta policzków,
- podnoszenie opadających kącików i poprawa/korekta objętości ust,
- modelowanie linii żuchwy,
- modelowanie nosa i korekta okolicy ust.
Zabieg poprzedzony konsultacją z ekspertem medycyny estetycznej, który decyduje o kwalifikacji. Nie wymaga specjalnego przygotowania w domu.
podczas zabiegu dokonuje się głębokiego podania odpowiednio dostosowanego do potrzeb Pacjenta preparatu na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego celem bezpiecznego i skutecznego wypełnienia zmarszczek, przywrócenia utraconej objętości tkanek podskórnych, wygładzenia skóry i poprawy jej jakości lub korygowaniu rozmaitych „defektów” – niezależnie od wieku. Takie kontrolowane podanie preparatu poprzedzone jest znieczuleniem miejscowym kremem znieczulającym, a w przypadku braku tolerancji na składniki znieczulenia – po schłodzeniu skóry – celem eliminacji bądź znaczącego obniżenia doznań bólowych.
Iniekcje kwasu hialuronowego mogą spowodować delikatne podrażnienie skóry zaraz po sesji gabinetowej, a czasem pojawienie się zasinień, krwiaków, delikatnych obrzęków, rumienia czy tkliwości w miejscu podania, które w krótkim czasie ustępują. Bardzo rzadko wywołują reakcje alergiczne.
- intensywne nawilżenie skóry,
- natychmiastowe i długotrwałe wypełnienie zmarszczek,
- nadanie objętości,
- wymodelowanie ust i korekta nosa,
- poprawa konturu twarzy,
- pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych skóry.
Istnieje możliwość wykonania zabiegu o każdej porze roku.
zabieg może wymagać krótkiego okresu rekonwalescencji .
Zaleca się:
- stosowanie rekomendowanych przez eksperta medycyny estetycznej, produktów do pielęgnacji domowej,
- nie korzystać z basenu, sauny, solarium, siłowni – w pierwszej dobie po zabiegu,
- unikać kontaktu ze zwierzętami i małymi dziećmi.
Dodatkowo:
- zmienić poszewkę na poduszce na świeżą,
- zmienić ręcznik do osuszania skóry poddanej zabiegowi bądź korzystać przez kilka dni po zabiegu wyłącznie z ręczników jednorazowych, papierowych.
- ciąża i okres karmienia piersią – laktacja,
- alergia na składniki użyte w zabiegu,
- cukrzyca (względnie),
- miejscowe stany zapalne (infekcje bakteryjne i wirusowe),
- skóra źle tolerująca iniekcje,
- przyjmowanie w ciągu kilku ostatnich dób leków przeciwzakrzepowych, niesterydowych leków przeciwzapalnych (np. Aspiryna, Acard),
- choroby krwi (anemia, małopłytkowość),
- skłonność do bliznowacenia,
- opryszczka w stanie aktywnym,
- terapia p/nowotworowa i aktywne choroby nowotworowe – min. 2 lata po skończonej terapii,
- choroby autoimmunologiczne (choroby w autoagresji) – choroba Gravesa Basadova, zapalenie tarczycy typu Hashimoto (nieleczone), stwardnienie rozsiane, nużliwość mięśni, reumatoidalne zapalenie stawów, twardzina, zespół Sjogrena, zespół przewlekłego zmęczenia, gościec mięśniowo – ścięgnisty,
- epilepsja,
- spożywanie alkoholu przed zabiegiem,
- depresja (nieleczona),
- skóra bardzo naczyniowa – kwalifikuje ekspert kosmetologii.

Masz pytanie?
Zapraszamy do kontaktu z nami