Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
+ (123) 1800-453-1546
info@example.com

Related Posts

Mezoterapia igłowa na przebarwienia

Mezoterapia igłowa na przebarwienia Pigment Preciser Solution– pożegnaj przebarwienia.

Mezoterapię igłową określa się mianem jednego z najefektywniejszych zabiegów medycyny estetycznej, z uwagi na wykazywaną skuteczność i wpływ na określone problemy skórne, a w konsekwencji – nasz wygląd zewnętrzny i związane z nim walory estetyczne czy oczekiwania Pacjenta. Mezoterapia igłowa na przebarwienia Pigment Preciser Solution powstała w oparciu o 20 – letnie doświadczenie i unikalną wiedzę, którą wykorzystano w procesie tworzenia marki Maeselle. Znakomita w redukcji przebarwień różnej etiologii, w tym: pozapalnych, posłonecznych, po ciąży, a także w leczeniu bardzo kłopotliwej melasmy – wykorzystuje działanie bogatych składów i substancji aktywnych dobranych tak aby w konsekwencji zastosowanej terapii, otrzymać możliwie jak najlepsze efekty. Dodatkowo rekomendowana celem neutralizacji wolnych rodników przez spowalnianie procesu fotostarzenia.

Mezoterapia igłowa na przebarwienia Pigment Preciser Solution praktycznie sprawdza się w przypadku każdego Klienta. Idealna zarówno dla skóry dojrzałej jak i dla młodszej – w ramach profilaktyki na pierwsze oznaki starzenia, a przede wszystkim zapobieganiu syntezy melaniny. Gwarantuje efekt intensywnego rozjaśnienia i efektywnego zapobiegania dalszej pigmentacji skórnej widoczny już po pierwszym zabiegu. Mezoterapia igłowa na przebarwienia Pigment Preciser Solution działa nie tylko na zmiany pigmentacyjne i przebarwienia pozapalne, ale także na widoczne zmarszczki. Doskonale wygładza również bardziej widoczne bruzdy i zmarszczki mimiczne, np. na „kurze łapki”. Odświeża i pozwala przywrócić naszej skórze promienny wygląd.

Na ostateczne efekty zabiegu mezoterapii igłowej na przebarwienia Pigment Preciser Solution nie trzeba długo czekać. Wysokie stężenie witaminy C oraz innych, licznych substancji aktywnych, zapewniają poprawę kolorytu i wyglądu skóry, a rezultaty są już widoczne po jednej sesji w gabinecie.

Podczas wykonywanego zabiegu, dzięki wprowadzeniu (śródskórnej iniekcji) cienką igłą bezpośrednio w miejsce docelowe niewielkich (ale skórze niezbędnych) dawek substancji leczniczych i składników odżywczych (składniki aktywne takie jak np.: 5% witamina C, 0,6% Arbutyna, 0,1% Retinyl czy 0,3% ekstraktu z korzenia lukrecji), mezoterapia igłowa na przebarwienia Pigment Preciser Solution pomaga w walce z różnorodnymi niedoskonałościami skóry twarzy, szyi i dekoltu o podłożu pigmentacyjnym. W niechirurgiczny sposób skutecznie poprawia jej kondycję i ogólny wygląd. Doskonale nawilża, napina, rozjaśnia przebarwienia i niweluje oznaki starzenia się skóry. Przywraca jej właściwy, równomierny koloryt. Mezoterapia igłowa na przebarwienia Pigment Preciser Solution, charakteryzująca się działaniem w głąb skóry, jest zdecydowanie silniejsza w działaniu niż mezoterapia mikroigłowa. Może być wykonywana o każdej porze roku przy zachowaniu zasad właściwego postępowania pozabiegowego. Dzięki całkowicie kontrolowanemu wstrzykiwaniu w skórę podczas wykonywanych zabiegów mezoterapii igłowej, 5% witaminy C oraz innych, intensywnie działających i wysoko stężonych aktywnych składników, mimo zachodzących silnych procesów regeneracji, nawilżenia, odżywienia, wygładzenia i rozświetlenia skóry, terapia nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji.

Mezoterapia igłowa na przebarwienia Pigment Preciser Solution daje możliwość osiągnięcia spektakularnych efektów również w połączeniu ze specjalistycznymi terapiami, indywidualnie dobranymi do potrzeb skóry np. z wykorzystaniem zabiegów dermatologicznego resurfacingu skóry (terapie pHenomen).

Cena: od 600zł

W przypadku zastosowania technologii łączącej różne formy zabiegów (np. mezoterapia igłowa i terapie pHenomen) koszt pojedynczej sesji w gabinecie ustalany jest indywidualnie przez wzgląd na odmienne oczekiwania i potrzeby skóry każdego Klienta.

 • skóry młode, cienkie i wiotkie – jako profilaktyka przeciwstarzeniowa i neutralizacja działania wolnych rodników – niezbędnych aby długo cieszyć się młodym i promiennym wyglądem,
 • skóry z nierównomiernym kolorytem,
 • zmiany pigmentacyjne różnej etiologii, rozległe przebarwienia pozapalne i plamy pigmentacyjne,
 • przebarwienia posłoneczne, po ciąży,
 • skóry wymagające działania rozjaśniającego i efektywnego zapobiegania dalszego procesu nadmiernej pigmentacji,
 • w terapii łączonej z innymi zabiegami (np. mezoterapia igłowa na przebarwienia i dermatologiczny resurfacing skóry – zabiegi pHenomen) celem intensyfikacji działania użytych substancji aktywnych,
 • podtrzymywanie efektów innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Mezoterapia igłowa na przebarwienia Pigment Preciser Solution zawsze poprzedzona jest konsultacją z ekspertem medycyny estetycznej, który decyduje o kwalifikacji. Nie wymaga specjalnego przygotowania w domu.

Dzięki wprowadzeniu w głąb skóry (śródskórnej iniekcji) bezpośrednio w miejsce docelowe niewielkich dawek substancji leczniczych i aktywnych składników (w tym: 5% witamina C, 0,6% Arbutyna, 0,1% Retinyl, 0,3% ekstrakt z korzenia lukrecji), dostosowanych do potrzeb skóry Pacjenta, podczas zabiegów mezoterapii igłowej na przebarwienia Pigment Preciser Solution, nie ulegają one utlenieniu i wykazują 100% zakładanej skuteczności, a przez to także przewidywalności w kwestii swojego działania. Ten wyjątkowy zabieg polega na kontrolowanym i bardzo precyzyjnym podaniu preparatu, którego bazę stanowi 5% witamina C oraz liczne substancje aktywne jej towarzyszące. Zawsze poprzedzony jest znieczuleniem miejscowym kremem znieczulającym, a w przypadku braku tolerancji na składniki znieczulenia – po schłodzeniu skóry – celem eliminacji bądź znaczącego obniżenia doznań bólowych. Dodatkowo, wywołane iniekcjami podczas zabiegu mezoterapii igłowej na przebarwienia „uszkodzenia” skóry, pobudzają do samoregeneracji oraz wzmożonej produkcji kolagenu i innych naturalnych substancji niezbędnych do jej prawidłowego funkcjonowania.

Wykorzystanie mezoterapii igłowej na przebarwienia Pigment Preciser Solution w szczególności w połączeniu z inną terapią (np. mezoterapia igłowa na przebarwienia i dermatologiczny resurfacing skóry) w jednym zabiegu, może wywołać delikatne podrażnienie skóry, a czasem powstanie zasinień czy krwiaków, które w krótkim czasie ustępują. Nawet tak intensywnie działająca autorska kombinacja zabiegów, jest gwarancją nie powstawania bliznowców czy ewentualnych przebarwień pozabiegowych.

Częstotliwość zabiegów (oraz czas trwania zabiegu mezoterapii igłowej na przebarwienia/pojedynczej sesji w gabinecie) wykonywanych w gabinecie jest zawsze indywidualnie ustalana i dobierana przez wzgląd na oczekiwany efekt końcowy mezoterapii igłowej na przebarwienia, możliwość jej ewentualnego połączenia z inną terapią, a przede wszystkim – potrzeby skóry Pacjenta.

 • biorewitalizacja i intensywne rozświetlenie skóry,
 • natychmiastowe wyrównanie kolorytu i wygładzenie skóry,
 • redukcja przebarwień pozapalnych, posłonecznych, po ciąży i wszelkich plam pigmentacyjnych różnej etiologii,
 • zahamowanie dalszej pigmentacji skórnej i poprawa ogólnej kondycji skóry ,
 • poprawa gęstości skóry i jej napięcia,
 • leczenie melasmy i plam starczych,
 • redukcja i wygładzenie bruzd i zmarszczek (w tym zmarszczki mimiczne).

Mezoterapię igłową na przebarwienia Pigment Preciser Solution można wykonać o każdej porze roku (z uwzględnieniem odpowiedniej pielęgnacji pozabiegowej skóry).

Mezoterapia igłowa na przebarwienia Pigment Preciser Solution może wymagać krótkiego okresu rekonwalescencji, szczególnie kiedy dotyczy opracowania bardzo delikatnych obszarów skóry twarzy lub części ciała takich jak: szyja czy dekolt.

Zaleca się:

 • stosowanie rekomendowanych przez eksperta medycyny estetycznej, produktów do pielęgnacji domowej,
 • nie korzystać z basenu, sauny, solarium, siłowni – w pierwszej dobie po zabiegu mezoterapii igłowej na przebarwienia,
 • unikać kontaktu ze zwierzętami i małymi dziećmi,
 • nie wykonywać makijażu zaraz po zabiegu mezoterapii igłowej na przebarwienia.

Dodatkowo:

 • zmienić poszewkę na poduszce do spania na świeżą,
 • zmienić ręcznik do osuszania skóry twarzy, szyi i dekoltu bądź korzystać przez kilka dni po zabiegu mezoterapii wyłącznie z ręczników jednorazowych, papierowych.

 • okres ciąży,
 • okres karmienia piersią – laktacja,
 • alergia na składniki użyte w zabiegu,
 • cukrzyca (względnie, po konsultacji ekspert medycyny estetycznej może wymagać udzielenia wcześniejszej, pisemnej zgody lekarza prowadzącego zanim mezoterapia igłowa na przebarwienia zostanie wykonana u Pacjenta),
 • miejscowe stany zapalne (infekcje bakteryjne i wirusowe),
 • skóry źle tolerujące iniekcje (szczególnie w przypadku kiedy mezoterapia igłowa na przebarwienia miałaby dotyczyć delikatnych obszarów skóry twarzy czyli okolicy oka lub ust),
 • przyjmowanie w ciągu kilku ostatnich dób leków przeciwzakrzepowych, niesterydowych leków przeciwzapalnych (mezoterapia igłowa na przebarwienia wyklucza stosowanie np. Aspiryny czy popularnego Acard’u),
 • choroby krwi (anemia, małopłytkowość – stwierdzona przez eksperta urody Kliniki Urody MediKos słaba krzepliwość krwi lub anemia wymaga u każdego klienta udzielenia wcześniejszej, pisemnej zgody od lekarza prowadzącego zanim zabieg mezoterapii zostanie wykonany zabieg celem wyłącznie ogólnej redukcji problemu nadmiernej pigmentacji),
 • skłonność do bliznowacenia,
 • opryszczka w stanie aktywnym na skórze poddanej zabiegowi mezoterapii,
 • terapia p/nowotworowa i aktywne choroby nowotworowe – min. 2 lata po skończonej terapii: niezależnie od miejsca, w której miałaby być wykonana mezoterapia igłowa,
 • choroby autoimmunologiczne (choroby w autoagresji) – choroba Gravesa Basadova, zapalenie tarczycy typu Hashimoto (nieleczone), stwardnienie rozsiane, nużliwość mięśni, reumatoidalne zapalenie stawów, twardzina, zespół Sjogrena, zespół przewlekłego zmęczenia, gościec mięśniowo – ścięgnisty,
 • epilepsja,
 • spożywanie alkoholu przed zabiegiem mezoterapii,
 • depresja (nieleczona),
 • skóra bardzo naczyniowa i nadwrażliwa – do zabiegu mezoterapii igłowej kwalifikuje ekspert urody Kliniki Urody MediKos.

W przypadku, kiedy u Pacjenta występuje słabe krążenie krwi, wymagana jest wcześniej przeprowadzona konsultacja z lekarzem prowadzącym oraz jego pisemna zgoda na wykonanie zabiegu mezoterapii igłowej na przebarwienia z dużą ilością skórze niezbędnych składników leczniczych i biorewitalizujących.

Masz pytanie?

Zapraszamy do kontaktu z nami