Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
+ (123) 1800-453-1546
info@example.com

Related Posts

Title Image

O nas

Home  /  O nas

Klinika urody
Medikos

Klinika Urody MediKos to niezwykłe miejsce, które powstało z miłości do naturalnego piękna, a także ogromnej pasji i zaangażowania wyjątkowych ludzi. Wierzymy, że nasze holistyczne podejście do Pacjenta, uwaga i czas jaki możemy Mu poświęcić, najwyższa jakość obsługi, podparta wiedzą i doświadczeniem, a także doskonała atmosfera i pełen profesjonalizm wykonywanych zabiegów – daje możliwość tworzenia najlepszych i najbardziej kompleksowych rozwiązań różnych problemów skóry. Jesteśmy ekspertami trwałej epilacji niechcianego owłosienia (elektroepilacja), a także zamykania naczynek, ale nasza oferta to przede wszystkim szereg skutecznych i sprawdzonych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii twarzy i ciała, dzięki którym możliwe jest osiągnięcie najlepszych rezultatów.

To co dla nas zawsze najważniejsze to Twoje bezpieczeństwo i dobre samopoczucie w trakcie i po sesji zabiegowej w gabinecie oraz satysfakcja i zadowolenie z najbardziej innowacyjnych i niezawodnych metod terapii skóry twarzy lub ciała.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY 6 DNI W TYGODNIU W GODZINACH OTWARCIA BĄDŹ W TERMINACH INDYWIDUALNIE USTALANYCH NA MIARĘ POTRZEB NASZYCH KLIENTÓW.