Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
+ (123) 1800-453-1546
info@example.com

Related Posts

Antycellulitowy

Antycellulitowy – bez skazy

Intensywny i kompleksowy program przeciwko zmianom tzw.: „skórki pomarańczowej” (redukcji cellulitu) – całkowicie nieinwazyjny, komfortowy w odczuciach i bezpieczny dla Klienta. Jeden z najpopularniejszych zabiegów w walce z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej czy obrzękami, spowodowanymi gromadzeniem się nadmiaru wody w Jego organizmie. Te doskonałe w uzyskanych efektach końcowych terapii gabinetowej, zabiegi na cellulit/zabiegi antycellulitowe, opracowano z myślą o potrzebach zarówno kobiet jak i mężczyzn, u których diagnozuje się zaawansowany cellulit, zbyt obfitą tkankę tłuszczową – komórki tłuszczowe często zlokalizowane w obrębie brzucha czy ud – a także radykalne zmiany w wyglądzie skóry pod względem jej napięcia i odpowiedniego ujędrnienia. Podczas intensywnego masażu pod wysokim ciśnieniem „rolując” odpowiedni fałd na powierzchni skóry (zewnętrznych warstw skóry) wpływają na proces redukcji tkanki tłuszczowej, działają wygładzająco na głęboko położone warstwy skóry, a tkanki pobudzają do procesu regeneracji. Zabiegi na cellulit zmieniają strukturę tkanki łącznej i poprawiają krążenie krwi (mikrocyrkulację krwi), których zaburzenia są jedną z przyczyn powstawania cellulitu. W ten sposób zapobiegają procesowi jego powstawania, ale też cofają istniejący już defekt. Dodatkowo dotleniają i eliminują ewentualne obrzęki. Zabiegi na cellulit wykonywane w Klinice Urody MediKos należą również do kategorii zabiegów nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej, umożliwiających nie tylko redukcję cellulitu albo całkowite usunięcie cellulitu, ale także modelowanie sylwetki Klienta w najbardziej kluczowych dla Niego partiach ciała i wygładzających wszelkie nierówności skóry, których efekty po wykonanej serii w gabinecie są widoczne gołym okiem.

Osobom, u których diagnozuje się kolejne stadium zaawansowania cellulitu, zwanego potocznie pomarańczową skórką i większego nagromadzenia komórek tłuszczowych tkanki tłuszczowej, wymagających większego pobudzenia całego układu limfatycznego, wpływającego na Ich organizm i ujędrnienia skóry, zwykle poleca się łączenie zabiegu Antycellulitowego z innymi technikami wspomagającymi, które oferuje medycyna estetyczna. Doskonale sprawdza się w takich przypadkach mezoterapia mikroigłowa lub mezoterapia igłowa – idealnie celujące na zmiany w głąb skóry (również tkanki tłuszczowej i zawarte w niej komórki tłuszczowe) bez względu na rozmiar i rodzaj cellulitu, stwierdzonego u Pacjenta.

Aby skutecznie „walczyć” z zaawansowanym cellulitem (również cellulitem wodnym), działać w głąb tkanki, którą charakteryzują zmiany/zagłębienia przypominające skórkę pomarańczy, a struktura skóry wymaga ewidentnej poprawy – terapia wymaga wykonania zwykle od kilku do kilkunastu zabiegów na cellulit, których harmonogram ustala się indywidualnie do potrzeb Pacjenta.

Cena: 195zł – w przypadku zastosowania dodatkowych preparatów lub zastosowania technologii łączącej różne formy zabiegów na cellulit (np. mezoterapia igłowa) koszt terapii gabinetowej w walce z pomarańczową skórką, ustalany jest indywidualnie.

 • fałdy na plecach (poniżej żeber), brzuchu czy udach,
 • nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha, bioder, uda i pośladków,
 • napięcie skóry okolicy pośladków i brzucha,
 • ujędrnianie skóry najbardziej kluczowych podczas wykonywanych zabiegów na cellulit, partii ciała,
 • wysmuklenie wewnętrznej i zewnętrznej strony ud,
 • wszelkie zgrubienia i zwłóknienia w obrębie brzucha, bioder, ud,
 • rozstępy i cellulit (skórka pomarańczowa),
 • zbędne centymetry w obwodzie ciała.

Zabiegi na cellulit, a przy tym ewentualną redukcję tkanki tłuszczowej zawsze poprzedza konsultacja z ekspertem kosmetologii twarzy i ciała, który decyduje o kwalifikacji. Nie wymagają specjalnego przygotowania w domu.

Zabiegi Antycellulitowe/zabiegi na cellulit wykorzystują połączenie najnowszych technologii: energii podczerwieni, siły masażu podciśnieniowego (endermologia) oraz intensywność działania mikromasażu (ultradźwięków), dzięki czemu obejmują nawet głębokie warstwy skóry, powodując częściową redukcję lub całkowite usuwanie cellulitu, a ich efekty końcowe widoczne są nawet gołym okiem! Umożliwiają przyspieszenie procesu prawidłowego rozpadu komórek tłuszczowych i spalanie tkanki tłuszczowej (bez uszkodzenia błon komórkowych). W wymaganych przypadkach radykalnie zmniejszają obwód ciała nawet, gdy jest ono spowodowane schorzeniami hormonalnymi u Klienta. Wspomagają produkcję kolagenu i elastyny, a tym samym wpływają nie tylko na zmniejszenie cellulitu, ale także na wygładzenie skóry, minimalizując problem pomarańczowej skórki czy ewentualnych rozstępów. Wykorzystują drenaż limfatyczny/masaż limfatyczny, usprawniają przepływ krwi i pracę całego układu krwionośnego, dotleniając w ten sposób i ułatwiając usunięcie tłuszczu i wszelkich produktów przemiany materii z organizmu. Intensywnie drenując, pozwalają pozbyć cellulitu zajętą tkankę, ale także na rozbicie komórek tłuszczowych i wszelkich zwłóknień czy zgrubień. Idealnie sprawdzają się we wszystkich tych miejscach, z których mimo ćwiczeń (często dotyczy osób, u których aktywność fizyczna jest bardzo rozbudowana), masaży manualnych i stosowania najlepszych kosmetyków do redukcji cellulitu, na powierzchni skóry pojawiają się zmiany potocznie charakteryzowanych jako „pomarańczowej skórki” i diagnozowanych w różnej postaci i nasileniu.

 • wymodelowanie sylwetki i rozluźnienie mięśni i stawów,
 • poprawa krążenia krwi i limfy w organizmie (wzmożone krążenie krwi stymuluje mikrokrążenie i pracę układu limfatycznego co jest niezbędne w zabiegach, których celem jest intensywna redukcja cellulitu),
 • zmniejszenie obrzęków, dzięki wzmożonej pracy układu limfatycznego,
 • redukcja cellulitu/skórki pomarańczowej, wszelkich zgrubień/nierówności skóry i ewentualnych rozstępów,
 • wygładzenie (powierzchnia skóry staje się gładka i przyjemna w dotyku dla Klienta), poprawa gęstości i ujędrnienie skóry,
 • zmniejszenie obwodu i modelowanie sylwetki,
 • opracowanie tkanki podskórnej i zawartych w niej komórek tłuszczowych w wybranych partiach ciała w sposób nieoperacyjny i niewymagający rekonwalescencji pozabiegowej.

Ekspert kosmetologii twarzy i ciała przygotowuje indywidualnie opracowany program zabiegowy, których celem jest całkowite usuwanie cellulitu lub redukcja cellulitu i ewentualnie występującej nadmiernej tkanki tłuszczowej, rekomendując właściwą ilość poszczególnych sesji gabinetowych, w połączeniu z odpowiednią pielęgnacją domową, zapewniając w ten sposób wysokie standardy w zakresie ostatecznych rezultatów całej terapii oraz zaspokojenia najbardziej wymagających potrzeb skóry Klienta.

 

Zabiegi na cellulit/zabiegi Antycellulitowe można wykonywać o każdej porze roku.

Zabiegi na cellulit/zabieg Antycellulitowe nie wymagają żadnego okresu rekonwalescencji. Zaleca się stosowanie rekomendowanych przez eksperta kosmetologii twarzy i ciała, produktów do pielęgnacji domowej wspomagającej redukcję cellulitu i drenaż limfatyczny, picie co najmniej 2,5 litra wody dziennie, lekkie ćwiczenia fizyczne oraz stosowanie się do zasad zdrowego odżywiania.

 • nadwrażliwość na składniki preparatów użytych podczas zabiegu,
 • miejscowe infekcje skóry,
 • ciąża, okres laktacji,
 • żylaki (zapalenie żył) i naczyniaki,
 • mechaniczne uszkodzenia zewnętrznych warstw skóry,
 • stymulator serca,
 • niewydolność wątroby,
 • metalowe implanty,
 • choroby autoimmunologiczne (kolagenozy, pęcherzyce),
 • nowotwór.

Masz pytanie?

Zapraszamy do kontaktu z nami