Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
+ (123) 1800-453-1546
info@example.com

Related Posts

Intensywnie odmładzający i rozświetlający – pHenomen (phull) A.G.E.; „peeling kwasowy” twarzy, resurfacing

Intensywnie odmładzający i rozświetlający – pHenomen (phull) A.G.E. – czas na lifting

Jedna z terapii hiszpańskiej marki pHformula – dermatologicznego resurfacingu skóry (peeling na twarz, szyję i dekolt) – której celem, w przeciwieństwie do tradycyjnych peelingów kwasowych, jest odmłodzenie poprzez całokształt przemian zachodzących w powierzchownych i głębokich warstwach skóry oraz redukcji bądź całkowitym usunięciu niedoskonałości każdego rodzaju cery (w tym zanieczyszczeń), dzięki pobudzeniu odnowy komórkowej, a także stymulacji procesów naprawczych i regeneracyjnych. W odróżnieniu od tradycyjnych peelingów medycznych czy peelingów kwasowych zabiegi te nie działają jedynie w kierunku złuszczania naskórka, ale ich zadaniem jest przede wszystkim redukcja wybranych problemów i działanie na stan skóry od wewnątrz poprzez wpływ na przydatki, remodeling i odbudowę struktury skóry właściwej, przywracając jej naturalne funkcje do poziomu równowagi. Efekty terapii dermatologicznym resurfacingiem (nie stanowi typowego zabiegu: peelingu kwasowego) osiąga się za pomocą odpowiednio dobranych preparatów, na bazie mieszanin kwasów z różnych grup chemicznych (w tym naturalne składniki: kwas migdałowy, kwas pirogronowy, kwas laktobionowy, kwas salicylowy) i innowacyjnych składników aktywnych (w tym: retinol, 20%kwas L – askorbinowy – czysta witamina C, kwas hialuronowy) podanych na kilku poziomach intensywności, ale kuracja kwasami w takiej kombinacji stosowania produktu w przeciwieństwie do zabiegów laserowych czy tradycyjnych form peelingów kwasowych – zawsze odbywa się bezpiecznie i bez intensywnego uszkadzania skóry (znacząco nie podrażnia skóry jeśli nie jest to wymagane w terapii).

Zabieg pHenomen (phull) A.G.E. stosowany na skórę twarzy, szyi dekoltu, w odróżnieniu od zabiegu tradycyjnego peelingu kwasowego zmusza komórki do możliwie jak najszybszej i najbardziej efektywnej regeneracji, działając nie tylko na warstwę rogową naskórka, ale znacznie głębiej, tj. na poziomie skóry właściwej! Ten wyjątkowy „peeling kwasowy” gwarantuje zmaksymalizowane i kontrolowane dostarczanie substancji czynnych bez żadnych negatywnych skutków ubocznych (np. w postaci powstawania przebarwień pozabiegowych) często występujących przy zastosowaniu konwencjonalnych peelingów kwasowych co jest niezmiernie ważne szczególnie w przypadku cery wrażliwej lub naczyniowej. Może wystąpić nasilona reakcja skóry tylko i wyłącznie w przypadku, gdy jest ona niezbędna w terapii i zamierzona, ale zawsze jest krótkotrwała i w pełni kontrolowana przez eksperta urody wykonującego ten swoisty „peeling kwasowy”. Pozwala osiągnąć spektakularne rezultaty całości sesji gabinetowych przy jednoczesnym stosowaniu pozostałych produktów rekomendowanych do użycia w pielęgnacji domowej. W tym wypadku jest to przede wszystkim: unikalne i wielokierunkowe działanie przeciwstarzeniowe – redukujące – nie tylko martwy naskórek (tak jak w przypadku użycia popularnych peelingów kwasowych dodatkowo złuszcza naskórek) czy przywracające odpowiednie nawilżanie skóry. Zabieg pHenomen (phull) A.G.E. stanowiąc zdecydowanie lepszą formułę niż tradycyjny peeling kwasowy odżywi skórę, ale przede wszystkim skupia się w swoim działaniu na niwelowaniu wszelkich oznak starzenia o różnej etiologii i stopniu nasilenia. Wzbogacony o 20% kwas L – askorbinowy – czystą i trwałą witaminę C wzmacnia naczynka, działa antyoksydacyjnie i rozjaśnia cerę. Poprawia koloryt skóry. W przypadku cery mieszanej oprócz złuszczania martwego naskórka i działania anty – aging dodatkowo wpływa na miejscowe i nadmierne często wydzielanie sebum, zwęża rozszerzone pory i przeciwdziała przyczynom powstawania zaskórników. Redukuje lub całkowicie usuwa blizny czy przebarwienia potrądzikowe cery trądzikowej. Bogaty i doskonały technologicznie kompleks kwasowy (kwas migdałowy, kwas pirogronowy, kwas laktobionowy, kwas salicylowy) w połączeniu z retinolem i kwasem hialuronowym wygładza cerę i gwarantuje możliwość idealnego dobrania siły zabiegu o właściwościach złuszczających, ale nade wszystko odmładzających poprzez odbudowę skóry do potrzeb Pacjenta i uzyskanie najlepszych efektów sesji gabinetowych nawet w przypadku zastosowania na bardzo wrażliwą skórę.

Terapia pHenomen (phull) A.G.E. – innowacyjny peeling kwasowy – jeśli skórę charakteryzują również zatkane pory, często rekomendowana jest z wykorzystaniem mikrodermabrazji (peelingi mechaniczne wykonywane w gabinetach kosmetycznych) lub w przypadku braku tolerancji na złuszczanie mechaniczne – chemii – abrazji (specjalistycznego preparatu o działaniu złuszczającym i silnie stymulującym do odnowy komórkowej) celem zapewnienia wzmocnienia efektów dermatologicznego resurfacingu.

W zależności od potrzeb i kondycji skóry Pacjenta, zabieg pHenomen (phull) A.G.E. najlepsze rezultaty przynosi również w połączeniu z mezoterapią mikroigłową lub igłową lub mikromasażem (ultradźwięki) tworząc w ten sposób specjalistyczny i spersonalizowany program terapeutyczny skóry.

Cena: od 390zł – w przypadku zastosowania dodatkowych preparatów lub zastosowania technologii łączącej różne formy terapii (np. mezoterapia mikroigłowa lub igłowa, ultradźwięki – mikromasaż) koszt zabiegu ustalany jest indywidualnie.

 • starzenie chronogeniczne o intensywnym stopniu nasilenia objawów, fotostarzenie, drobne zmarszczki,
 • głębokie zmarszczki i bruzdy,
 • odwodnienie skóry,
 • wiotkość i utrata jędrności,
 • zaburzenia w owalu twarzy,
 • zmiany w pigmentacji o różnym charakterze i intensywności wymagające wyrównania kolorytu,
 • skóra szara, matowa, o niejednolitym kolorze, z uszkodzeniami posłonecznymi,
 • skóra tłusta, u której wymagana jest redukcja zaskórników i zwężenie porów wynikające z nadmiernej pracy gruczołów łojowych.

W przypadku połączenia zabiegu pHenomen (phull) A.G.E., stanowiącego innowacyjną metodę peelingu kwasowego z mezoterapią mikroigłową lub igłową – taka terapia polecana zwykle dla skór odpornych, przyzwyczajonych do intensywnych terapii gabinetowych lub tych, na których niejednokrotnie zastosowano już mocne kwasy (peelingi kwasowe).

Tak jak w przypadku każdego peelingu kwasowego, zabieg poprzedzony konsultacją z ekspertem kosmetologii twarzy i ciała, który decyduje o kwalifikacji. Nie wymaga specjalnego przygotowania w domu.

Doskonała kombinacja najnowszych technologicznie i najbardziej skutecznych rozwiązań w walce z niedoskonałościami każdego rodzaju cery (zmarszczki, bruzdy, rozszerzone pory, wiotkość skóry, brak odpowiedniego nawilżenia i jędrności, przebarwienia różniej etiologii) – złożonych roztworów substancji aktywnych, w tym naturalne składniki: kwas migdałowy, kwas pirogronowy, kwas laktobionowy, kwas salicylowy w połączeniu z retinolem, kwasem hialuronowym i 20% kwasem L – askorbinowym – czystą i trwałą witaminą C– dzięki którym możliwe jest osiągnięcie długotrwałego działania przeciwstarzeniowego oraz wpływu na procesy regeneracji naskórka i syntezy „młodych”, nowych komórek nawet w przypadku cery wrażliwej i naczyniowej. Ich działanie powoduje, że zabieg pHenomen (phull) A.G.E. odżywia i doskonale sprawdza się również na delikatne okolice oczu. Podobnie do stosowanych popularnych peelingów kwasowych, te nowatorskie wykorzystanie kwasów medycznych podczas aplikacji produktu mogą wywołać delikatne mrowienie lub pieczenie w odczuciach dla Pacjenta, a także nie wielkie podrażnienia, które w bardzo szybkim czasie ustępują. Ta innowacyjna zarówno w działaniu jak i efektach końcowych terapii, formulacja dermatologicznego resurfacingu nie wymaga zmycia ciepłą wodą w celu neutralizacji kwasu co dodatkowo wpływa na bezpieczeństwo i pełną kontrolę podczas zastosowania tego „peelingu kwasowego”. Przy zabiegach o niższym stężeniu, szczególnie proponowanych dla cery wrażliwej i naczyniowej – w zasadzie nie odnotowuje się żadnych niekomfortowych doznań ze strony Pacjenta. Zabieg może być skierowany do każdego rodzaju skóry: cera normalna, cera tłusta, cera mieszana, a nawet cera wrażliwa i naczyniowa. W przypadku dwóch ostatnich – zawsze kwalifikuje ekspert urody. Dodatkowo pHenomen (phull) A.G.E. zawsze zapobiega występowaniu stanów zapalnych co ma ogromne znaczenie szczególnie w terapii na skórę twarzy, która charakteryzuje się ponadto nadmiernym przetłuszczaniem i predyspozycją do zmian wynikających z zaburzonej pracy gospodarki tłuszczowej i wodnej.

Wykorzystanie metody mezoterapii mikroigłowej w zabiegu pHenomen (phull) A.G.E. w towarzystwie składników aktywnych mocno stężonych, zdarza się, że powoduje delikatne podrażnienie skóry twarzy, szyi i dekoltu zaraz po sesji gabinetowej, które w krótkim czasie ustępuje. W przypadku silnej reakcji w wyniku połączenia dermatologicznego resurfacingu z mezoterapią igłową, skóra może wymagać kilku dni rekonwalescencji.

 • redukcja linii zmarszczek i zwężenie porów,
 • złuszczenie martwego naskórka i odświeżenie skóry,
 • zwiększenie nawodnienia skóry, wpływ na jej kondycję ogólną i silna rewitalizacja,
 • regeneracja skóry “od środka” – pobudzenie syntezy kolagenu i elastyny,
 • poprawa jędrności i napięcia skóry,
 • wygładzenie i „zagęszczenie” skóry,
 • odświeżenie, wyrównanie kolorytu i nadanie skórze blasku.

Ekspert kosmetologii twarzy i ciała przygotowuje indywidualnie opracowany program zabiegowy rekomendując właściwą ilość poszczególnych sesji gabinetowych tego nowatorskiego peelingu kwasowego, w połączeniu z odpowiednią pielęgnacją domową zapewniając w ten sposób wysokie standardy w zakresie ostatecznych rezultatów całej terapii oraz zaspokojenia najbardziej wymagających potrzeb skóry Klienta.

 • w przypadku zastosowania mezoterapii mikroigłowej lub igłowej, zabieg wymaga krótkiego okresu rekonwalescencji, w którym może dochodzić do bardziej intensywnego procesu złuszczania martwego naskórka.
 • Zaleca się stosowanie zasad jak w przypadku tradycyjnego zabiegu peelingu kwasowego:
 • stosowanie rekomendowanych przez eksperta kosmetologii twarzy i ciała, produktów do pielęgnacji domowej,
 • nie korzystać z basenu, sauny, solarium, siłowni – w pierwszej dobie po zabiegu,
 • unikać kontaktu ze zwierzętami i małymi dziećmi,
 • nie wykonywać makijażu zaraz po zabiegu,
 • w przypadku zastosowania mezoterapii igłowej dodatkowo zaleca się: zmianę poszewki na poduszce do spania oraz codzienną wymianę ręczników do twarzy lub korzystanie z ręczników jednorazowych, papierowych.
 • ciąża i okres karmienia piersią – laktacja,
 • alergia na składniki użyte w zabiegu,
 • cukrzyca (względnie),
 • miejscowe stany zapalne (infekcje bakteryjne i wirusowe), peelingi kwasowe nie mogą być wykonywane na zaognioną/bardzo podrażnioną skórę,
 • przyjmowanie w ciągu kilku ostatnich dób leków przeciwzakrzepowych, niesterydowych leków przeciwzapalnych (np. Aspiryna, Acard),
 • choroby krwi (anemia, małopłytkowość),
 • skłonność do bliznowacenia,
 • opryszczka w stanie aktywnym,
 • terapia p/nowotworowa i aktywne choroby nowotworowe – min. 2 lata po skończonej terapii,
 • choroby autoimmunologiczne (choroby w autoagresji) – choroba Gravesa Basadova, zapalenie tarczycy typu Hashimoto (nieleczone), stwardnienie rozsiane, nużliwość mięśni, reumatoidalne zapalenie stawów, twardzina, zespół Sjogrena, zespół przewlekłego zmęczenia, gościec mięśniowo – ścięgnisty,
 • epilepsja,
 • spożywanie alkoholu przed zabiegiem,
 • depresja (nieleczona),
 • skóra nadreaktywna i/lub bardzo naczyniowa – kwalifikuje ekspert kosmetologii.

Masz pytanie?

Zapraszamy do kontaktu z nami