Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
+ (123) 1800-453-1546
info@example.com

Related Posts

Powiększanie ust Gdynia – modelowanie ust – soczyste, naturalnie pełne i jędrne usta

Doskonały kształt, soczysty koloryt i naturalny wygląd to marzenie wielu kobiet. Z upływem czasu nasze usta zwężają się, tracą swoją jędrność, opadają ich kąciki, przez co stają się mniej atrakcyjne i wyraziste. Zanika granica czerwieni wargowej, zmniejszeniu ulega jej objętość i stopień nawilżenia. Dodatkowo zdarzają się też takie usta, które od zawsze były wąskie, schowane, asymetryczne lub po prostu – zbyt małe.

Powiększanie ust Gdynia lub modelowanie ust kwasem hialuronowym usieciowanym to zabieg, który za pomocą nie wielkich dawek preparatu i mikronakłuć, w szybki sposób pomaga spełnić wszystkie oczekiwania Pacjentek w kwestii wyglądu czerwieni wargowej, a także zapomnieć o niekomfortowym samopoczuciu lub kompleksach z tego powodu. Dzięki opracowanym nowoczesnym technikom podania, a także małemu ryzyku powikłań pozabiegowych, w ostatnich latach zabieg zyskał na popularności w gabinecie medycyny estetycznej.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym umożliwia nadanie pożądanego kształtu, naturalnej objętości, symetrii i poprawy stopnia ich nawilżenia. Redukuje problem pierzchnięcia i łuszczenia czerwieni wargowej. Wpływa na proces, w którym odbywa się opadanie kącików ust. Znacząco ujędrnia, a dodatkowo niweluje drobne zmarszczki w ich okolicy. Eliminuje asymetrię ust. Umożliwia osiągnięcie efektu soczystych, naturalnie pełnych czerwieni wargowych – o zdrowym kolorycie, a także uśmiechu pełnego blasku i witalności już po jednym zabiegu!

W zależności od naturalnych predyspozycji Pacjenta (wieku, stanu zdrowia), stosowanej – rekomendowanej pielęgnacji domowej oraz trybu Jego życia – efekt końcowy, którego celem ma być powiększanie ust kwasem hialuronowym/korekta kształtu i redukcja opadających kącików ust kwasem hialuronowym, utrzymuje się od 6 do czasem 12 miesięcy i widoczny jest już kilka dni po wykonanej sesji w gabinecie. Cała procedura przebiega niezwykle szybko i dość komfortowo w odczuciach. Po mimo, że zabieg modelowania ust/powiększania ust zawsze wykonany jest w znieczuleniu miejscowym, Pacjent może odczuwać dość charakterystyczne wrażenie rozpierania w trakcie podania odpowiedniego produktu na bazie kwasu hialuronowego.

Wszystkie preparaty wykorzystywane w zabiegach, jakie oferuje medycyna estetyczna w Klinice Urody MediKos, i których celem jest powiększanie ust kwasem hialuronowym lub ich modelowanie (w tym przypadku bazę również stanowi kwas hialuronowy), odznaczają się najwyższą jakością, dzięki czemu gwarantują absolutne bezpieczeństwo i skuteczność zastosowanej terapii w naszym gabinecie. Efekty utrzymują się od 6 do 12 miesięcy.

Cena: od 1300zł

 • zbyt wąskie usta,
 • opadające kąciki ust,
 • usta asymetryczne,
 • korekta kształtu,
 • utrata objętości,
 • zmarszczki okolicy ust.

Odpowiedni zabieg medycyny estetycznej, w którym ma zostać podany kwas hialuronowy, a celem: powiększanie ust bądź korekta ich kształtu, zawsze poprzedza konsultacja z ekspertem medycyny estetycznej w naszym gabinecie. Specjalista decyduje o kwalifikacji Pacjenta, wyklucza wszelkie możliwe przeciwwskazania, wyjaśnia na czym polega procedura zabiegu, a także dobiera odpowiedni produkt z kwasem hialuronowym w zależności od oczekiwanego efektu końcowego i wskazania. Zabieg nie wymaga od Pacjenta specjalnego przygotowania w domu.

podczas zabiegu dokonuje się podania odpowiednio dostosowanego do potrzeb Pacjenta produktu, którego bazę stanowi usieciowany kwas hialuronowy celem bezpiecznego powiększenia lub modelowania kształtu, wygładzenia skóry w ich okolicy i redukcji drobnych zmarszczek, nie rzadko „podciągnięcia” kącików ust, poprawy jędrności i kolorytu czerwieni wargowej, a także przywrócenia jej właściwego stopnia nawilżenia. W zależności od oczekiwanego rezultatu końcowego, jaki za sobą niesie ta estetyczna realizacja, substancję wprowadza się techniką dostosowaną do potrzeb Pacjentki za pomocą cieniutkiej, sterylnej i zawsze jednorazowej igły lub kaniuli w taki sposób aby gwarantował jej równomierne rozłożenie w opracowanej tkance.

Powiększanie ust Gdynia lub ich korekta zawsze poprzedzone jest znieczuleniem miejscowym, a w przypadku braku tolerancji na jego składniki – „schłodzeniem skóry” – celem eliminacji bądź znaczącego obniżenia doznań bólowych podczas sesji gabinetowej.

W trakcie iniekcji, których celem ma być powiększanie ust lub ich modelowanie, jakie oferuje medycyna estetyczna, Pacjent może odczuwać charakterystyczne wrażenie rozpierania w miejscach podania. Użyty preparat może spowodować delikatne podrażnienie skóry, a czasem pojawienie się zasinień, krwiaków, obrzęków, rumienia czy tkliwości, które w krótkim czasie ustępują.

Powiększanie ust lub ich modelowanie i preparat, którego bazę stanowi usieciowany kwas hialuronowy, bardzo rzadko może wywołać reakcje alergiczne zarówno w dniu zabiegu jak i później.

Zabieg trwa zwykle od 15 do 40 minut i zawsze poprzedza go konsultacja z ekspertem medycyny estetycznej w Klinice Urody MediKos.

 • naturalnie pełne, soczyste, odpowiednio nawilżone i jędrne usta,
 • poprawa kolorytu i objętości ust,
 • redukcja niewielkich zmarszczek w okolicy ust.

W zależności od indywidualnych predyspozycji, jakim odznacza się organizm Pacjenta, efekt zabiegu korekty ust kwasem hialuronowym usieciowanym (ich kontur, kształt, objętość) utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy. Na jego wpływ mogą mieć takie czynniki jak: wiek, stan zdrowia, tryb życia oraz stosowanie się do zaleceń pozabiegowych, rekomendowanych przez specjalistów naszego gabinetu medycyny estetycznej w Gdyni – Klinice Urody MediKos.

 

Efekty zabiegu: powiększanie ust Gdynia lub ich korekta, widoczne są natychmiast po wykonanej sesji gabinetowej, a docelowe – po zniknięciu obrzęku i ewentualnych siniaczków – czyli kilka dni po sesji w gabinecie. Mogą wymagać mało kłopotliwej rekonwalescencji. W miejscu iniekcji zwykle odczuwalna jest większa tkliwość.

W przypadku niewystarczającego efektu początkowego zabiegu, dodatkowej korekty można dokonać kolejnymi „wstrzyknięciami” podczas wizyty konsultacyjnej, która jest nieodzowna na dwa tygodnie po pierwszej.

Bez względu na zastosowane ilości preparatu, powiększanie ust lub ich modelowanie może być wykonane o każdej porze roku.

zabieg z zastosowanym kwasem hialuronowym może wymagać krótkiego okresu rekonwalescencji, jeśli pojawią się drobne krwiaczki oraz tkliwość i obrzęk w miejscu jego podania.

Zaleca się:

 • stosowanie rekomendowanych przez eksperta medycyny estetycznej, produktów do pielęgnacji domowej po zabiegu powiększania ust,
 • nie wykonywać makijażu ust i powstrzymać się od jedzenia gorących potraw i picia alkoholu – w pierwszej dobie po zabiegu powiększania ust,
 • schładzanie okolicy ust – w pierwszym tygodniu po zabiegu,
 • nie korzystać z basenu, sauny, solarium, siłowni – w pierwszych kilku dobach po zabiegu powiększania ust,
 • unikać kontaktu ze zwierzętami i małymi dziećmi.

Dodatkowo:

 • zmienić poszewkę na poduszce na świeżą,
 • zmienić ręcznik do osuszania skóry poddanej zabiegowi wolumetrii twarzy bądź korzystać przez kilka dni po zabiegu wyłącznie z ręczników jednorazowych, papierowych.
 • ciąża i okres karmienie piersią – laktacja,
 • alergia na składniki użyte w zabiegu,
 • cukrzyca (względnie) – zabieg wolumetrii podobnie jak wypełniacze zmarszczek i bruzd z reguły mogą być wykonywane,
 • miejscowe stany zapalne skóry (infekcje bakteryjne i wirusowe),
 • skóra źle tolerująca iniekcje,
 • przyjmowanie w ciągu kilku ostatnich dób leków przeciwzakrzepowych, niesterydowych leków przeciwzapalnych (np. Aspiryna, Acard),
 • choroby krwi (anemia, małopłytkowość),
 • skłonność do bliznowacenia,
 • opryszczka w stanie aktywnym,
 • terapia p/nowotworowa i aktywne choroby nowotworowe – zabieg wolumetrii z kwasem hialuronowym może być wykonany min. 2 lata po skończonej terapii,
 • choroby autoimmunologiczne (choroby w autoagresji) – choroba Gravesa Basadova, zapalenie tarczycy typu Hashimoto (nieleczone), stwardnienie rozsiane, nużliwość mięśni, reumatoidalne zapalenie stawów, twardzina, zespół Sjogrena, zespół przewlekłego zmęczenia, gościec mięśniowo – ścięgnisty,
 • epilepsja,
 • spożywanie alkoholu przed zabiegiem wolumetrii kwasem hialuronowym,
 • depresja (nieleczona) – w większości przypadków zabieg wolumetrii kwasem hialuronowym może być wykonany,
 • skóra bardzo naczyniowa – kwalifikują specjaliści medycyny estetycznej. W większości przypadków zabieg powiększania ust z podaniem kwasu hialuronowego może być wykonany.

Masz pytanie?

Zapraszamy do kontaktu z nami