Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
+ (123) 1800-453-1546
info@example.com

Related Posts

Naprawczy – Dolce+

Naprawczy – Dolce + – komfort wrażliwej skóry

Natychmiastowo koi skórę wrażliwą . Idealny dla skóry cienkiej, reaktywnej, podatnej na zaczerwienienia, z tendencją do przedwczesnego starzenia. Wzmacnia odporność i tolerancję skóry na czynniki zewnętrzne. Przywraca jej komfort i świeżość. Działa przeciwrodnikowo. Utrzymuje właściwy stopień nawilżenia skóry i przynosi jej ulgę. Pozostawia skórę przyjemnie miękką w dotyku, rozświetloną i elastyczną.

Cena: 280zł  – w przypadku zastosowania dodatkowych preparatów lub zastosowania technologii łączącej różne formy terapii (np.ultradźwięki – mikromasaż) koszt zabiegu ustalany jest indywidualnie.

Skóra wrażliwa, delikatna, łatwo ulegająca zaczerwienieniu, naczynkowa 

Zabieg poprzedzony konsultacją z ekspertem kosmetologii twarzy i ciała, który decyduje o kwalifikacji. Nie wymaga specjalnego przygotowania w domu.  

 

Harmonijny rytuał, oparty na działaniu otulających formuł kosmetycznych koncentratów zawartych w produktach zabiegowych przy akompaniamencie wyjątkowego modelująco – relaksującego masażu Caresse, opracowanego przez markę Bioline, który cechuje oryginalność poszczególnych ruchów tak by działał w synergii ze składnikami aktywnymi, odprężał, przygotowywał skórę do zabiegu oraz optymalizował jego rezultaty. 

  • ukojenie i wzmocnienie nawet najbardziej wrażliwej i delikatnej skóry,  
  • natychmiastowa ulga i dobre samopoczucie skóry, 
  • działanie przeciwzapalne i głęboko nawilżające. 

Ekspert kosmetologii twarzy i ciała przygotowuje indywidualnie opracowany program zabiegowy rekomendując właściwą ilość poszczególnych sesji gabinetowych, w połączeniu z odpowiednią pielęgnacją domową zapewniając w ten sposób wysokie standardy w zakresie ostatecznych rezultatów całej terapii oraz zaspokojenia najbardziej wymagających potrzeb skóry Klienta. 

Istnieje możliwość wykonania terapii gabinetowej o każdej porze roku. 

Zabieg nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji. Zaleca się stosowanie rekomendowanych przez eksperta kosmetologii twarzy i ciała, produktów do pielęgnacji domowej.

  • nadwrażliwość na składniki preparatów użytych podczas zabiegu, 
  • miejscowe infekcje skóry, 
  • ciąża, okres laktacji, 
  • aktywna opryszczka, 
  • choroby autoimmunologiczne (kolagenozy, pęcherzyce), 
  • skóra uszkodzona (nadżerki, przeczosy, otarcia), 
  • nowotwór 

Masz pytanie?

Zapraszamy do kontaktu z nami