Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
+ (123) 1800-453-1546
info@example.com

Related Posts

Marzec – miesiącem Kobiet w Klinice Urody MediKos!

Z tej okazji przygotowaliśmy właśnie dla Pań wyjątkową niespodziankę!

Umawiając się w marcu na zabieg wraz z drugą Kobietą – koleżanką, mamą, siostrą czy córką, obie otrzymacie voucher na następny zabieg, który uprawnia do 20% rabatu od aktualnych cen terapii kosmetologicznych.

Voucher ważny przez miesiąc od daty zakupu.

Regulamin promocji:

  1. Osoby chcące skorzystać z powyższej promocji, umawiają jednocześnie po jednym zabiegu kosmetologicznym twarzy – w sumie 2 zabiegi, dzięki czemu w dniu jego wykonania otrzymują po jednym Voucherze, uprawniającym do 20% rabatu od aktualnych cen terapii kosmetologicznych.
  2. Osoby chcące skorzystać z powyższej promocji, nie mogą wykazywać przeciwwskazań do wykonania obu zaplanowanych zabiegów.
  3. W dniu nabycia Vouchera ustalany jest termin kolejnej sesji zabiegowej, który nie może ulec zmianie. Jego zmiana jest jednoznaczna z utratą możliwości skorzystania z 20% rabatu od aktualnej ceny zabiegu.
  4. Voucher otrzymany w ramach promocji: Marzec – miesiącem Kobiet w Klinice Urody MediKos! – nie podlega wymianie na środki pieniężne zarówno w części jak i w całości swojego nominału, a jego niewykorzystanie z uwagi na brak możliwości wykonania terapii u Osoby (zmiana terminu, przeciwwskazania do wykonania zabiegu), która go otrzymała, nie podlega zwrotowi ani możliwości wykorzystania przez inną Osobę.
  5. Klinika Urody MediKos ma prawo odmowy wykonania zabiegów, jeśli zaistnieją jakiekolwiek przeciwwskazania zdrowotne Osoby, która nabyła powyższy Viucher.
  6. Voucher może być wykorzystany jedynie przez Osobę nabywającą.
  7. Promocja jest ważna do 31.03.2023r.

Serdecznie zapraszamy!

Masz pytanie?

Zapraszamy do kontaktu z nami