Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
+ (123) 1800-453-1546
info@example.com

Related Posts

Medyczne przekłuwanie uszu i nosa – Blomdahl

Medyczne przekłuwanie uszu i nosa Blomdahl – bezpieczeństwo i zdrowie Twojego dziecka

Jedyna z dostępnych w kosmetologii metod przekłuwania uszu i nosa całkowicie bezpieczna i przyjazna naszym organizmom, bo wolna od niklu, a także alergenów takich jak: kobalt, pallad, złoto, chrom, żywice epoksydowe i akrylany czy substancji toksycznych: ołowiu i kadmu, oraz rakotwórczego: formaldehydu. Eliminuje możliwość wystąpienia ewentualnej alergii i gwarantuje bezproblemowy proces gojenia się dziurki w trakcie noszenia kolczyków wykorzystanych do zabiegu medycznego przekłucia uszu czy nosa, dzięki wykorzystaniu specjalistycznego systemu do przekłucia opartego na materiałach wykonanych z plastiku medycznego (w 100% wolnego od niklu) oraz czystego tytanu medycznego – zawierającego aż 10 000 razy mniej niklu niż dopuszcza dyrektywa Unii Europejskiej oraz 1000 razy mniej niż (niestety) do tej pory często jeszcze stosowana stal chirurgiczna. Medyczne przekłuwanie uszu i nosa to jedyne z dostępnych obecnie zabiegów, które stanowią absolutną gwarancję zachowania całkowitej sterylności i bezpieczeństwa podczas jego wykonywania, a także możliwość przekłucia obojga uszu jednocześnie – eliminując w ten sposób ewentualny dyskomfort czy stres dziecka.

Cena:

  • uszy: 150zł,
  • nos: 200zł.

Przekłucie uszu lub nosa osób w każdym wieku.

Zabieg poprzedzony konsultacją (w dniu ewentualnego wykonania zabiegu) z ekspertem kosmetologii twarzy i ciała, który decyduje o kwalifikacji. Nie wymaga specjalnego przygotowania w domu.

Certyfikowany Specjalista Medycznego Przekłuwania Uszu i Nosa wykorzystuje wyłącznie sterylne, jednorazowe i hipoalergiczne systemy przekłuwania, które eliminują niebezpieczeństwo jakichkolwiek zakażeń wirusowych czy bakteryjnych, a także możliwości rozwinięcia się ewentualnej alergii na nikiel i inne alergeny obecne w innych popularnych metodach podczas procesu gojenia się dziurek. Jako jedyna daje możliwość przekłucia obojga uszu w tym samym momencie eliminując w ten sposób dyskomfort, jakim może być ewentualny stres czy zdenerwowanie przed wykonaniem zabiegu.

Bezpieczne przekłucie uszu i nosa.

Istnieje możliwość wykonania medycznego przekłucia uszu lub nosa o każdej porze roku.

Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji. W miejscu poddanym przekłuciu zaleca się przemycie minimum raz dziennie jakimkolwiek środkiem myjącym skórę twarzy lub ciała (np. mydło do rąk) celem jego oczyszczenia i osuszenie jednorazowym ręcznikiem papierowym (nie wyciągając uprzednio kolczyka z dziurki) . W trakcie gojenia się dziurki (okres 6 tygodni dla ucha i 4 tygodni dla nosa) niewskazane jest korzystanie z basenu czy sauny. Po tym okresie rekomenduje się wyciągnięcie kolczyków do przekłucia i ich zamianę na te, ze sztangą uniwersalną – również wykonanych z plastiku medycznego lub tytanu czyli wolnych od alergenów i całkowicie bezpiecznych dla organizmu człowieka.

  • Choroby ciężkie i/lub zakaźne: nowotwór,
  • Miejsce poddane zabiegowi przekłucia musi być wolne od wszelkich: infekcji, uszkodzeń skóry czy opryszczki w stanie aktywnym.

Masz pytanie?

Zapraszamy do kontaktu z nami