Drodzy Klienci!

Z przyjemnością informujemy, że od najbliższego poniedziałku (18 maj) będziemy mogły zaprosić Was do skorzystania z zabiegów specjalistycznej kosmetologii i medycyny estetycznej w Klinice Urody MediKos.

Aby zapewnić wszystkim pełne bezpieczeństwo oraz wyjątkowy komfort podczas pobytu w naszej klinice – jesteśmy w pełni przygotowane do zachowania szczególnych procedur i jeszcze bardziej restrykcyjnych niż dotąd środków ostrożności.

Dziękujemy, że w tym dla nas wszystkich trudnym okresie, byliście z nami. Okazaliście dużo cierpliwości, wsparcia i chociaż niebezpośredni, ale ciągły kontakt :).

W celu rezerwacji nowych terminów w Klinice Urody MediKos zapraszamy wyłącznie do kontaktu:

– tel: 510 876 046,

– mailowego: kontakt@klinikamedikos.pl,

– poprzez fb.

Prosimy o zapoznanie się i przestrzeganie wdrożonych wysoce wymagających, nowych standardów higieny, opracowanych zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego, które pozwolą Państwu na bezpieczne i komfortowe wizyty w Klinice Urody MediKos, a nam zapewnią możliwość wykonywania naszych obowiązków bez zbędnego ryzyka.

 

Procedury zapobiegawcze obowiązujące w Klinice Urody MediKos w okresie podwyższonego ryzyka epidemiologicznego:

  1. Przyjmowanie Pacjentów/Klientów odbywa się WYŁĄCZNIE po wcześniejszej rezerwacji terminu drogą:

– tel: 510 876 046,

– mailową: kontakt@klinikamedikos.pl,

– za pośrednictwem fb.

  1. Celem minimalizacji osób przebywających jednocześnie w Klinice Urody MediKos, Pacjent/Klient proszony jest o punktualne przybycie na wcześniej zarezerwowany zabieg i możliwie bez osób towarzyszących (z wyjątkiem osób niepełnosprawnych lub niepełnoletnich). Poczekalnia przy recepcji do momentu zniesienia podwyższonego ryzyka epidemiologicznego przestaje pełnić swoją dotychczasową funkcję, a Klient po przybyciu do kliniki, udaje się bezpośrednio do odpowiedniego gabinetu.
  2. Na dzień przed planowaną wizytą Pacjent/Klient otrzyma drogą SMS prośbę o potwierdzenie spotkania, która tym samym stanowi Jego oświadczenie, że:

– NIE występują u Niego objawy wskazujące na chorobę zakaźną,

– NIE jest w trakcie odbywania obowiązkowej izolacji lub kwarantanny,

– NIE mieszka z osobą, która jest poddana obowiązkowej izolacji lub kwarantannie,

– w ciągu ostatniego tygodnia NIE miał kontaktu z osobą podejrzaną o zakażenie, zachorowanie lub skierowaną do izolacji.

  1. Przed rozpoczęciem zabiegu dr medycyny estetycznej lub ekspert kosmetologii Kliniki Urody MediKos wykonuje bezdotykowy pomiar temperatury ciała, a także prowadzi dokładny wywiad epidemiologiczny z Pacjentem/Klientem celem wykluczenia ewentualnych objawów chorobowych.
  2. Przed wykonanym zabiegiem Pacjent/Klient proszony jest o odłożenie odzieży wierzchniej, torby itp. w miejscu wyznaczonym, a także umycie i dezynfekcję dłoni (w przypadku przybycia w rękawiczkach jednorazowych – wyłącznie ich dezynfekcję).
  3. W każdym gabinecie Kliniki Urody MediKos przebywa wyłącznie Pacjent/Klient oraz specjalista wykonujący zabieg.
  4. Każdy z Pacjentów/Klientów na terenie Kliniki Urody MediKos proszony jest o stosowanie zasad procedur o podwyższonym standardzie higieny, w tym w zależności od charakteru zabiegu – przybycie i noszenie maseczek i rękawiczek jednorazowych, mycia i dezynfekcji dłoni, dotykania w trakcie wizyty wyłącznie przedmiotów niezbędnych i niekorzystania z telefonu komórkowego.

 

Oświadczamy, że w trakcie okresu podwyższonego ryzyka epidemiologicznego wprowadzone zostały i obowiązują do odwołania opracowane wg zaleceń i wytycznych Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego, restrykcyjne zasady dezynfekcji sprzętu, na którym pracujemy oraz wszystkich pomieszczeń, a nasi specjaliści codziennie poddawani są wymaganej kontroli zdrowia.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu tel: 510 876 046 lub mailowego: kontakt@klinikamedikos.pl.

Rezerwacji terminów można dokonać drogą:
– telefoniczną: 510 876 046,
– mailową: kontakt@klinikamedikos.pl,
– poprzez fb.